
3 422 ₴
Драбина алюмінієва Elkop DHR405 (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Elkop DHR405 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop DHR405 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 108,1.
Висота у складеному вигляді, cм: 118.
Ширина опори: 48,9 см.
Кількість ступенів: 5.
Кількість секцій: 2.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 5,1.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.1 кг |
| Высота площадки | 108.1 см |
| Длина в сложенном состоянии | 118 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 48.9 см |
| Ширина ступени | 8 см |