
3 645 ₴
Драбина алюмінієва Elkop ALW 506
Драбина алюмінієва Elkop ALW 506 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop ALW 506 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 121.
Висота у складеному вигляді, cм: 194,3.
Висота в розкладеному вигляді, см: 183,7.
Ширина опори: 47,9 см.
Кількість ступенів: 6.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 5,0.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Высота площадки | 121 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 183.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 194.3 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 47.9 см |
| Ширина ступени | 8 см |