


3 697 ₴
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x12
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x12 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина сходів Elkop VHR Hobby 1x12 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 320,7 см.
Матеріал: Алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 12.
Ширина опори: 38 см.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Вага: 4,8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг |
| Длина в раздвинутом состоянии | 320.7 см |
| Количество ступеней | 1 x 12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 320.7 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 38 см |