
4 492 ₴
Драбина алюмінієва Elkop DHR406 (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Elkop DHR406 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop DHR406 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 129,7.
Висота у складеному вигляді, cм: 141.
Ширина опори: 51,3 см.
Кількість ступенів: 6.
Кількість секцій: 2.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 6,1.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.1 кг |
| Высота площадки | 129.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 141 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 51.3 см |
| Ширина ступени | 8 см |