
3 358 ₴
Візок для шлангу Claber Genius 100, 1/2'' 100м (79762)
Візок для шланга Claber Genius 100 призначений для зручного зберігання та використання садового шланга діаметром 1/2 довжиною 100 метрів. Наявність коліс максимально спрощує перенесення шланга з місця на місце, а унікальна конструкція дозволяє швидко розмотувати та змотувати шланг, не перегинаючи його. Котушка виготовлена з якісного пластику.
Особливості:
Наявність коліс;
Компактність;
Відсутність заломів на шлангу;
Простота у використанні;
Ручне намотування.
Комплектація:
Візок для шлангу Claber Genius 100;
Інструкція;
Картонна упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Claber |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2.65 кг |
| Вид | Для полива |
| Габариты | 58.3*79.8*48 см |
| Дополнительные характеристики | Вместимость шланга: 1/2'' (13мм) - 100 м; 3/4'' (19мм) - 60 м |
| Комплектация | Без шланга |
| Материал | Катушка - Пластик, Стойка - Металл |
| Способ намотки | Ручной |
| Тип | Тележки |