


8 445 ₴
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 705
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 705 - використовується для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту. Популярна на складах, виробництві, в обслуговуючих організаціях. Драбина-поміст оснащена широким робочим майданчиком і має двосторонні поручні. Опорна секція має широку опорну основу з колесами для зручного транспортування. Драбина-поміст виготовлена з міцного алюмінієвого профілю.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина-поміст.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 120.
Висота в розкладеному вигляді, см: 219,2.
Розміри платформи: 45*43 см.
Ширина опори: 125 см.
Кількість ступенів: 5.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 13,7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.7 кг |
| Высота площадки | 120 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 219.2 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Размеры платформы | 45*43 см |
| Расстояние между секциями | 85.8 см |
| Ширина опоры | 125 см |