


8 671 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x8
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Trend 3x8 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 451,2 см.
Висота драбини: 189 см.
Висота висувної драбини: 326,5 см.
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 8.
Вага: 11,8 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Trend 3x8 .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.8 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 325.6 см |
| Высота стремянки | 189 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 451.2 см |
| Длина в сложенном состоянии | 216.7 см |
| Количество ступеней | 3 x 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 451.2 см |
| Тип | Универсальные лестницы |