
1 197 ₴
Дриль ударний Craft CPD-13/1100
Дриль ударний Craft CPD-13/1100 - незамінний інструмент при виконанні будівельних чи ремонтних робіт. Дриль здатна працювати в двох режимах: свердління і свердління з ударом. В якості рушійної сили виступає потужний 1100Вт електромотор. Максимальна кількість обертів на холостому ходу складає 2800об/хв, кількість яких Ви можете регулювати за допомогою вбудованої електроніки. Дриль Craft CPD-13/1100 так само має міцний металевий корпус редуктора, що подовжує термін її служби.
Особливості:
- Металевий корпус редуктора
- ключовий патрон
- діаметр патрона: 13 мм
- Реверс
- Регулювання обертів
Комплектація:
- Ударний дриль
- Коробка
- Інструкція (паспорт)
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини свердління
- Ключ для патрона
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1100 Вт
Число обертів - 0-2800 об/хв
Реверс - є
Режими - 2
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий
Діаметр свердління:
- (дерево) - 22 мм
- (сталь) - 13 мм
Шнур - 2 м
Вага - 2,2 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.2 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1100 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |