
4 924 ₴
Драбина телескопічна Elkop B-45
Драбина металева телескопічна Elkop B-45 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, у ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлені сходи – метал. Інструмент має невелику вагу, малі габарити у складеному вигляді, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина сходів Elkop B-45 обладнана пластиковими насадками. Особливістю цієї моделі є телескопічна будова. Завдяки цьому є можливість складати сходи для транспортування та зберігання. Довжину таких сходів можна регулювати, висуваючи не всі сегменти. Лісницю можна використовувати як драбину або причеплену драбину. Модель Elkop B-45 має конструкцію із чотирма секціями.
Особливості:
Пластикові насадки на ніжках;
Малі габарити;
Максимальна стійкість;
Міцний металевий каркас;
Конструкція з чотирма секціями.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Телескопічна.
Висота приставних сходів: 334,8-442,8 cм.
Висота драбини: 165,8-218 cм.
Кількість секцій: 4.
Кількість ступенів: 18.
Максимальне навантаження: 120 кг.
Матеріал: Сталь.
Вага: 15,6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.6 кг |
| Высота стремянки | 165.8-218 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 334.8-442.8 см |
| Количество ступеней | 4 x 18 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Общая высота | 334.8-442.8 см |
| Тип | Телескопические лестницы |