
4 688 ₴
Драбина шарнірна Elkop М 4X3
Шарнірна драбина послужить Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних зчленувань сходи перетворюються на двосторонню драбину, поміст, сходи з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірна.
Висота сходів: 330 см.
Висота драбини: 150 см.
Висота секції: 93 см.
Кількість секцій: 4.
Кількість ступенів: 3.
Вага: 21 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Сталь.
Модель: Elkop М 4X3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг |
| Высота секции | 93 см |
| Высота стремянки | 150 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 330 см |
| Количество ступеней | 4 x 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 330 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |
| Ширина cекции | 40 см |