
3 239 ₴
Перфоратор Kraissmann 1850 ВН 32
Перфоратор Kraissmann 1850 ВН 32 - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Слід так само відзначити наявність в перфораторі функції реверсу, за допомогою якої можна вивільнити застрягле свердло.
Особливості:
- Потужність;
- Три робочих режима;
- Електронне регулювання частоти обертання;
- Поворотний щітковий механізм.
Технічні характеристики:
Напруга: 230В/50Гц.
Потужність: 1850Вт.
Кількість обертів: 0-750об/хв
Число ударів: 0-3800 хв.
Макс. діаметр свердління: 40мм.
SDS+.
Пластиковий кейс.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5.5 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 750 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 75 мм |
| Мощность | 1850 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 3900 |