





3 031 ₴
Перфоратор Vitals Master Ra 2680HBi
Перфоратор Vitals Master Ra 2680HBi – потужний інструмент з продуманим дизайном для побутового сегмента дивує своєю функціональністю і комфортом у використанні. Завдяки якості внутрішніх деталей інструмент надійний і зносостійкий при інтенсивних навантаженнях. Відмінною особливістю даної моделі є тришарове термостійке покриття двигуна, яке дозволило досягти кращих показників надійності і захисту від перегрівів. Чудова зносостійкість перфоратора забезпечується завдяки пилозахисній конструкції, що захищає також від коротких замикань. Також варто відзначити наявність функції реверсу, регулювання обертів, три режими роботи і комплекту насадок.
Особливості:
Три режима роботи;
Електропневматичний ударний механізм;
Якір покритий захисним шаром лаку;
Наявність реверсу;
Гарантійний термін - 3 роки.
Комплектація:
Перфоратор Vitals Master Ra 2680HBi;
Лінійка глибиномір;
Набір насадок (три бура, піку, долото);
Інструкція;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 800 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання – 0-1100 об/хв.
Кількість ударів - 0-4900 уд/хв.
Енергія удару - 3,0 Дж.
Хвостовик sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 13 мм
Вага - 5,4 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5.4 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1100 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 60 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4900 |