

5 984 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 2x8
Алюмінієві універсальна драбина Elkop VHR Trend 2x8 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова в залежності від виду робіт, що проводяться. Запобіжні стропи забезпечують безпечне використання та запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип драбина: Універсальна.
Максимальна висота: 347 см.
Висота драбини: 189 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 8.
Вага: 7,8 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Trend 2x8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.8 кг |
| Высота стремянки | 189 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 347 см |
| Длина в сложенном состоянии | 216.7 см |
| Количество ступеней | 2 x 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 347 см |
| Тип | Универсальные лестницы |