

5 455 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 2x7
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Trend 2x7 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова в залежності від виду робіт, що проводяться. Запобіжні стропи забезпечують безпечне використання та запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 295,2 см.
Висота драбини: 164,7 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 7.
Вага: 7 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Trend 2x7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Высота стремянки | 164.7 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 295.2 см |
| Длина в сложенном состоянии | 190.7 см |
| Количество ступеней | 2 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 295.2 см |
| Тип | Универсальные лестницы |