

6 151 ₴
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 806
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 806 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop SHRP 806 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 127.
Висота у складеному вигляді, cм: 213,7.
Висота в розкладеному вигляді, см: 191,1.
Ширина опори: 53,8 см.
Кількість ступенів: 6.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 8,6.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.6 кг |
| Высота площадки | 127 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 191.1 см |
| Длина в сложенном состоянии | 213.7 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 53.8 см |