
4 752 ₴
Насос свердловинний Nowa 4SKM 1000-6154rc
Насос свердловинний Nowa 4SKM 1000-6154rc - призначений для підйому води з колодязів і свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 1000 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 35°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 15 м;
Надійність у роботі;
Збільшена висота подачі.
Технічні характеристики:
Виробник: Нова.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: вихровий.
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 1000.
Продуктивність, л /хв: 54.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 61.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 10,9.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.9 кг |
| Вид | Вихревой |
| Высота подачи | 61 м |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина погружения | 70 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 15 м |
| Максимальный размер частиц | 0.05 мм |
| Мощность, кВт | 1 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 54 л/мин |
| Размеры | 92*425 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Тип | Скважинные насосы |