
2 204 ₴
Драбина алюмінієва Elkop ALW 404
Драбина алюмінієва Elkop ALW 404 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop ALW 404 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 78.
Висота у складеному вигляді, cм: 148,3.
Висота у розкладеному вигляді, см: 139,6.
Ширина опори: 43 см.
Кількість ступенів: 4.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження , кг: 150.
Вага, кг: 3,7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.7 кг |
| Высота площадки | 78 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 139.6 см |
| Длина в сложенном состоянии | 148.3 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 43 см |
| Ширина ступени | 8 см |