
1 505 ₴
Насос вібраційний Нива БВ-0,1-63-У5
Насос вібраційний Нива БВ-0,1-63-У5 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин з внутрішнім діаметром більше 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та інших господарських потреб.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 7 м;
Верхній забір води;
Збільшена висота подачі.
Характеристики:
Виробник: Нива.
Вигляд насоса: Заглибний.
Тип насоса: Вібраційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 220.
Продуктивність, л/хв: 6.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Глибина занурення, м: 3.
Висота підйому, м: 63.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 3,3.
Гарантія - 6 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Нива |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Высота подачи | 63 м |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Глубина погружения | 3 м |
| Диаметр выходного отверстия | 20 мм |
| Длина кабеля питания | 7 м |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мощность, кВт | 0.22 |
| Назначение | Для колодца/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | С верхним забором воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 6 л/мин |
| Степень защиты | ІРX8 |
| Тип | Вибрационные насосы |