
3 819 ₴
Тример електричний Haisser HS 2138TBC-Z (без АКБ і ЗУ)
Коса електрична Haisser HS 2138TBC-Z незамінний в господарстві інструмент ручного типу, що використовується для косіння різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янистих трав. Дана модель поставляється з розбірною штангою, що забезпечує зручність зберігання і транспортування. Крім того, варто відзначити і те, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Розбірна штанга;
Робота від акумулятору;
Потужний мотор;
Низький рівень шуму;
Інтелектуальне управління;
Зручна рукоятка велосипедного типу.
Комплектація:
Електротример Haisser HS 2138TBC-Z;
Шпуля;
Ремінь;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 21 В.
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 7500 об/хв.
Діаметр різання: 380/255 мм.
Вага: 4,2 кг
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Напряжение акуумулятора,В | 21 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 380 мм |