


7 099 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x6
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Trend 3x6 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбина: Універсальна.
Максимальна висота: 321,2 см.
Висота драбини: 140,3 см.
Висота висувної драбини: 228 см.
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 6.
Вага: 9,2 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Trend 3x6 .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.2 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 228 см |
| Высота стремянки | 140.3 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 321.2 см |
| Длина в сложенном состоянии | 164.7 см |
| Количество ступеней | 3 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 321.2 см |
| Тип | Универсальные лестницы |