

9 925 ₴
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 812
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 812 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop SHRP 812 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 253.
Висота у складеному вигляді, cм: 351,7.
Висота в розкладеному вигляді, см: 317,4.
Ширина опори: 68,8 см.
Кількість ступенів: 12.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 15,35.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.35 кг |
| Высота площадки | 253 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 317.4 см |
| Длина в сложенном состоянии | 351.7 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 68.8 см |