

28 299 ₴
Мотопомпа Vulkan SCWT80H
Бензомотопомпа Vulkan SCWT80H - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна Honda GX200 потужністю 5,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 26 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Vulkan SCWT80H має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Двигун від ТМ Хонда;
Висока продуктивність;
Простота в роботі;
Сталева рама;
Полегшений ручний запуск;
Ефективне повітряне охолодження.
Технічні характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 5,5 л. с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність - 58 м3/год.
Макс. глибина всмоктування - 8 м.
Максимальна висота напору - 26 м.
Діаметр патрубка - 80 мм.
Тип стартер - механічний.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Высота подачи | 26 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 80 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 80 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Модель двигателя | Honda GX200 |
| Мощность, л.с | 5.5 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 966 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 196 |