
1 948 ₴
Тачка будівельна Forte WB6418-1
Особливості:
Колесо пневматичне
Кузов оцинкований
Посилена рама
Характеристики:
Виробник: Forte
Об'єм кузова (вода): 110 л
Об'єм кузова (пісок): 200 л
Вантажопідйомність:250 кг
Колесо: 16'х4.00' -8
Вага: 15 кг
Рама: цільна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Вид | Строительные |
| Грузоподъемность | 250 кг |
| Диаметр колеса | 400 мм |
| Количество колес | 1 |
| Материал | Металл |
| Объем | 110 л |
| Объем (сыпучие) | 200 л |
| Покрытие кузова | Оцинкованое |
| Рама | Цельная |
| Тип | Тачки |
| Тип покрышки | Камерная |
| Усиленная кострукция | + |