

8 436 ₴
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 810
Драбина алюмінієва Elkop SHRP 810 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop SHRP 810 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 211.
Висота у складеному вигляді, cм: 305,7.
Висота в розкладеному вигляді, см: 275,4.
Ширина опори: 63,8 см.
Кількість ступенів: 10.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 13,3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.3 кг |
| Высота площадки | 211 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 275.4 см |
| Длина в сложенном состоянии | 305.7 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 63.8 см |