


13 750 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 3x12
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Hobby 3x12 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 737,4 см.
Висота драбини: 287 см.
Висота висувної драбини: 497 см.
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 12.
Вага: 26 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Hobby 3x12.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 497 см |
| Высота стремянки | 287 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 737.4 см |
| Длина в сложенном состоянии | 321 см |
| Количество ступеней | 3 x 12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 737.4 см |
| Тип | Универсальные лестницы |