




9 768 ₴
Насос свердловинний Vitals aqua PRO 3.5-16SD 3059-1.2r (стійкий до піску)
Насос свердловинний Vitals aqua PRO 3.5-16SD 3059-1.2r - призначений для підйому води з колодязів і свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 1200 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Vitals aqua PRO 3.5-16SD 3059-1.2r оснащена плаваючим робочим колесом для стійкої роботи при попаданні піску і здатна занурюватися на глибину до 70 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Комплектується блоком керування.
Особливості:
Стійкий до піску;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Корпус із нержавіючої сталі;
25 метрів мережевого кабелю в комплекті;
Двигун заповнений маслом;
Глибина занурення насоса до 70 метрів;
Блок управління в комплекті.
Технічні характеристики:
Виробник: Виталс.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1200.
Продуктивність, л/хв: 82.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Діаметр патрубка, мм: 32.
Висота підйому, м: 90.
Глибина занурення, м: 70.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 19.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19 кг |
| Вид | Центробежный |
| Высота подачи | 90 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 70 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 25 м |
| Дополнительные характеристики | Пульт |
| Мощность, кВт | 1.2 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 82 л/мин |
| Размеры | 1109*93 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |