
2 456 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 2т, пов. ручка в кейсі (TA820050RS/ДП-135340К)
Домкрат гідравлічний підкатний Vitol 2т призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 2т має вантажопідйомність 2000 кг і висоту підйому в 340 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 2т варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата, поворотну ручку і компактні розміри. Постачається у пластиковому кейсі.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Пороротна ручка;
Запобіжний клапан;
Кейс у комплекті.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхоплення, мм: 135.
Висота підйому, мм: 340.
Вага, кг: 8,5.
Гарантія - 12 місяців
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес домкрата | 8.5 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 24 месяца |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Кейс | + |
| Максимальная высота подъема | 340 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 135 мм |
| Поворотная ручка | + |
| Тип | Гидравлические |