

2 077 ₴
Лобзик GTM JS100/710E
Електричний лобзик GTM JS100/710E призначений для розпилювання матеріалів різної міцності: від фанери, ДСП та м'якої деревини, до газобетону, сталі та твердої деревини. Цей інструмент придатний для використання як у домашніх умовах, так і у професійних цілях. Якісну роботу забезпечує двигун, потужність якого складає 710 Вт. Кількість оборотів можна регулювати від 800 до 3000 оборотів за хвилину. Допустима глибина різання сталі становить 10 мм, а по дереву – 100 мм. Також варто відзначити наявність механізму швидкої заміни полотна, підтримку обертів при навантаженні та сучасний дизайн.
Особливості:
Змінний кут різання (ліворуч/праворуч) 0-45°;
Швидка заміна полотна;
Система маятникового ходу;
Підтримка потужності;
Електронний регулятор частоти подвійних ходів.
Комплектація:
Електролобзик GTM JS100/710E;
Шестигранний ключ;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 710 Вт.
Обороти - 800-3000 об/хв.
Макс. товщина матеріалу, що розпилюється:
- деревини - 100 мм;
- металу - 10 мм.
Кут нахилу пилки - 0-45°.
Вага - 2,7 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глубина резки алюминия | 20 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Поддержка мощности | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 710 |
| Ход пилки, мм | 28 |
| Частота хода | 800-3000 об/мин |