

2 636 ₴
Електричний Фарбопульт GTM SG500
Фарбопульт GTM SG500 професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення фарбувального матеріалу на різні поверхні. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдовими, водно-вапняними складами або лакофарбовими матеріалами для робіт в будинку або в саду.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 500 Вт.
Обсяг бачка: 0,7 л.
Матеріал бачка: пластик.
Система розпилення: HVLP.
Продуктивність (макс): 800 мл/хв.
Діаметр сопла: 2,5 мм.
Робочий тиск: 0,2 бар.
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2.5 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 60 |
| Материал контейнера | Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.7 л |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Производительность | 800 мл/мин |
| Рабочее давление | 0.2 бар |
| Технология воздушного распыления | HVLP |
| Тип | Краскопульты |