
2 993 ₴
Тример електричний Grand КГ-2500 New
Тример Grand КГ-2500 New призначений для догляду за невеликими присадибними ділянками. Тример виготовлений з високоміцних матеріалів, що ще раз гарантує тривалості терміну служби. Потужність 2500 Вт дозволяє тримеру електричному Grand КГ-2500 New справляється з поставленими завданнями без проблем. Цей інструмент працює від номінальної напруги 220В. Максимальна кількість обертів шпинделя тримера доходить до 7000 об/хв. Спеціальний ремінь і мала вага 5,1 кг, дозволить виконувати роботу тримером Grand КГ-2500 New без зайвого навантаження на спину. За допомогою тримера ви зможете окантовувати доріжки і чагарники, підстригати траву біля парканів і у важкодоступних місцях.
Особливості:
Мала вага;
Потужний мотор;
Зручна рукоятка;
Подвійна ізоляція двигуна.
Комплектація:
Электрокоса Grand КГ-2500 New;
3-х лопатевий сталевий ніж;
Шпуля (котушки) з волосінню;
Набір ключів;
Плечовий ремінь;
Захисний кожух для ножа або котушки.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 2500 Вт.
Кількість обертів: 7000 об/хв.
Діаметр різання: 420/255 мм.
Вага: 5,1 кг
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7000 |
| Мощность двигателя, кВт | 2.5 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 420 мм |