
2 888 ₴
Тример електричний Кедр КГ-2700
Особливості:
- плавний пуск
- потужний мотор
- посилений редуктор
- подвійна ізоляція двигуна
Комплектація:
- Електрокоса Кедр КГ-2700
- інструкція для користувача
- 4-х лопатевий ніж сталевий
- 2 шпулі (котушки) з волосінню
- допоміжна ручка
- набір ключів
- плечовий ремінь
- захисний кожух для ножа або котушки
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 2700 Вт
Кількість обертів: 6500 об/хв
Діаметр різання: 400/230 мм
Вага: 5,9 кг
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кедр |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Мощность двигателя, кВт | 2.7 |
| Плавный пуск | + |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 420 мм |