
6 494 ₴
Візок для шлангу Claber Metal Gemini 8894, 1/2'' 130м (81865)
Візок для шлангу Claber Metal Gemini призначений для зручного зберігання та використання садового шлангу діаметром 1/2 довжиною 130 метрів. Наявність коліс максимально спрощує перенесення шланга з місця на місце, а унікальна конструкція дозволяє швидко розмотувати та змотувати шланг, не перегинаючи його. Котушка виготовлена з металу.
Особливості:
Наявність коліс;
Барабан з металу;
Відсутність заломів на шлангу;
Зручна рукоятка;
Ручне намотування.
Комплектація:
Візок для шлангу Claber Metal Gemini;
Інструкція;
Картонна упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Claber |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 6.54 кг |
| Вид | Для полива |
| Габариты | 64.3*86.5*46.1 см |
| Дополнительные характеристики | Вместимость шланга: 1/2'' (13мм) - 130 м |
| Комплектация | Без шланга |
| Материал | Катушка - Металл, Стойка - Металл |
| Способ намотки | Ручной |
| Тип | Тележки |