




13 300 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Professional MIG 2000 Digital
Зварювання в режимах: ММА, MIG-MAG, TIG Lift;
Плавне регулювання струму;
Два дисплеї;
Знімний 'єврорукав';
Робота від 160В.
Комплектація:
Інвертор Vitals Professional MIG 2000 Digital
MIG паяльник;
Зварювальний кабель із затискачем 'маса';
Зварювальний кабель з електродотримачем;
Зварювальна маска;
Молоток-щітка.
Технічні характеристики:
Живлення: 220 В / 50 Гц.
Діапазон регулювання зварювального струму (MIG-MAG): 30-200 А.
Діапазон регулювання зварювального струму ((TIG Lift/MMA): 20-180 А .
Макс.потужність: 7,2 кВт.
Напруга холостого струму: 60 В.
Діаметр використовуваних електродів: 1,6-4,0 мм.
Діаметр використовуваного дроту: 0,6-1,2 мм.
Ступінь захисту: IP21S.
ККД: 80 %.
Вага: 14,2 кг.
Гарантія - 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.2 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA/TIG |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7.2 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1.2 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 160-220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Сварочный ток | 20-180 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровой дисплей | + |