


23 201 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 3x17
Алюмінієва універсальна драбина Elkop VHR Profi 3x17 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Сходи мають змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 1133 см.
Висота драбини: 430 см.
Висота висувної драбини: 767,5 см.
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 17.
Вага: 40 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Profi 3x17.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 767.5 см |
| Высота стремянки | 430 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 1133 см |
| Длина в сложенном состоянии | 457 см |
| Количество ступеней | 3 x 17 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 1133 см |
| Тип | Универсальные лестницы |