

9 957 ₴
Драбина алюмінієва Elkop JHR 610
Драбина алюмінієва Elkop JHR 610 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop JHR 610 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання. Модель має багатофункціональний пластиковий лоток для невеликих інструментів із вбудованим гаком для відра.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 240.
Висота у складеному вигляді, cм: 321,5.
Висота у розкладеному вигляді, см: 300,7.
Ширина опори: 60 см.
Кількість ступенів: 10.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження , кг: 150.
Вага, кг: 11,9.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.9 кг |
| Высота площадки | 240 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 300.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 321.5 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 60 см |