

7 631 ₴
Робоча площадка Elkop HPP 650
Алюмінієва робоча площадка Elkop HPP 650 буде корисним при веденні будівельних і монтажних, оздоблювальних робіт і буде потрібний при ремонті будинку або дачі. Її можна перетворити на двосторонні драбини, довгі приставні сходи або невисокі ліси. Завдяки своїй практичності та здатності легко змінювати конфігурацію вона має величезну кількість варіантів застосування. Завдяки невеликим габаритним розмірам її можна застосовувати для роботи в складських приміщеннях. Майданчик має компактну конструкцію, не займає багато місця при зберіганні та легко перевозиться на багажнику автомобіля або в кузові пікапа.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Підмост
Висота сходів: 235 см
Висота драбини: 154 см
Висота секції: 161 см
Кількість секцій: 2
Кількість сходів: 6
Ширина опори: 98 см
Вага: 13,7 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Модель: HPP 650
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.7 кг |
| Высота помоста | 95 см |
| Высота секции | 161 см |
| Высота стремянки | 154 см |
| Габаритная толщина | 30 см |
| Количество ступеней | 2 x 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 235 см |
| Размеры платформы | 34x121 см |
| Тип | Подмости |
| Ширина опоры | 98 см |