




6 726 ₴
Тример акумуляторний Vitals Master AZT 3603a SmartLine (без АКБ та ЗУ)
Тример електричний Vitals Master AZT 3603a SmartLine є незамінним у господарстві інструментом ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Тример оснащений потужним асинхронним двигуном і зручною ранцевою жилеткою. Як джерело живлення такий інструмент використовує два акумулятори, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумулятори та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Асинхронний двигун;
Робота від двох АКБ 18В серії SmartLine;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка велосипедного типу;
Ранцевий жилет.
Комплектація:
Електротриммер Vitals Master AZT 3603a SmartLine;
Ніж 3-х лопатевий;
Шпуля;
ЗІП;
Ранцевий жилет.
Технічні характеристики:
Напруга: 36 В (18+18).
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 6400-7100 об/хв.
Діаметр різання: 380/250 мм.
Вага: 8,4 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Режущий элемент | Нож |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр лески | 1.2 мм |
| Конструкция штанги | Неразборная/Прямая |
| Макс. число оборотов, об/мин | 6300-7100 |
| Напряжение акуумулятора,В | 36 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 380 мм |