

10 910 ₴
Драбина алюмінієва Elkop JHR 612
Драбина алюмінієва Elkop JHR 612 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Elkop JHR 612 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання. Модель має багатофункціональний пластиковий лоток для невеликих інструментів із вбудованим гаком для відра.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 290.
Висота у складеному вигляді, cм: 373,4.
Висота в розкладеному вигляді, см: 349,5.
Ширина опори: 66,3 см.
Кількість ступенів: 12.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 13,9.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.9 кг |
| Высота площадки | 290 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 349.5 см |
| Длина в сложенном состоянии | 373.4 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 12 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 66.3 см |