

11 022 ₴
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 2x14
Алюмінієві універсальна драбина Elkop VHR Hobby 2x14 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова залежно від виду робіт, що проводяться. Запобіжні стропи забезпечують безпечне використання та запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Технічні характеристики:
Тип драбина: Універсальна.
Максимальна висота: 633 см.
Висота драбини: 335,5 см.
Кількість секцій: 2.
Кількість ступенів: 14.
Вага: 14,1 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: Elkop VHR Hobby 2x14.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.1 кг |
| Высота стремянки | 335.5 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 633 см |
| Длина в сложенном состоянии | 372.7 см |
| Количество ступеней | 2 x 14 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 633 см |
| Тип | Универсальные лестницы |