


8 244 ₴
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 708
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 708 - використовується для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту. Популярна на складах, виробництві, в обслуговуючих організаціях. Драбина-поміст оснащена широким робочим майданчиком і має двосторонні поручні. Опорна секція має широку опорну основу з колесами для зручного транспортування. Драбина-поміст виготовлена з міцного алюмінієвого профілю.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина-поміст.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 196.
Висота в розкладеному вигляді, см: 292,5.
Розміри платформи: 45*43 см.
Ширина опори: 125 см.
Кількість ступенів: 8.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 18,65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.65 кг |
| Высота площадки | 196 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 292.6 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Рабочая высота | 393 см |
| Размеры платформы | 45*43 см |
| Расстояние между секциями | 112.4 см |
| Ширина опоры | 125 см |