




8 746 ₴
Драбина шарнірна GTM KMP405A 4х5
Драбина шарнірна GTM KMP405A 4х5 послужить Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних зчленувань драбина перетворюється на двосторонню драбину, поміст, драбину з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірний.
Висота сходів: 575 см.
Висота драбини: 291 см.
Висота помосту: 143 см.
Кількість секцій: 4.
Кількість ступенів: 5.
Вага: 15,5 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: GTM KMP405A 4х5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.5 кг |
| Высота помоста | 143 см |
| Высота стремянки | 291 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 575 см |
| Длина в сложенном состоянии | 145 см |
| Количество ступеней | 4 x 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 575 см |
| Размер ступени | ширина - 31.5 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |