


9 302 ₴
Робоча площадка Elkop HPP 6760
Робоча площадка Elkop HPP 6760 складана алюмінієва конструкція, яка може використовуватися як у ролі помосту, так і в ролі приставних драбин або драбин. Дана модель складається з містка та двох опорних секцій на 7 ступенів кожна. Використовується для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту. Популярна на складах, виробництві, в обслуговуючих організаціях. Підходить також для побутового використання вдома чи на дачі.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Підмост.
Висота сходів: 311,2 см.
Висота драбини: 191,5 см.
Висота секції: 200 см.
Кількість секцій: 2 .
Кількість ступенів: 7.
Ширина опори: 98 см.
Вага: 18 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: HPP 6770.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18 кг |
| Высота помоста | 85.2 см |
| Высота секции | 200 см |
| Высота стремянки | 191.5 см |
| Количество ступеней | 2 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 311.2 см |
| Размеры платформы | 34x121 см |
| Тип | Подмости |
| Ширина опоры | 98 см |