

10 908 ₴
Мотопомпа Vulkan SCWP80
Мотопомпа Vulkan SCWP80 - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 7,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 30 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Vulkan SCWP80 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Мале споживання палива;
Захист від запуску без наявності масла;
Простота в роботі;
Ефективне повітряне охолодження.
Комплектація:
Мотопомпа Vulkan SCWP80;
Свічковий ключ;
Упаковка.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 7,5 л. с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність: 1000 л/хв.
Макс. глибина всмоктування - 8 м.
Максимальна висота напору - 30 м.
Діаметр патрубка - 80 мм.
Тип стартера - ручний.
Габарити: 52*42*49 см.
Вага - 28 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 кг |
| Высота подачи | 30 м |
| Габариты | 520*420*490 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 80 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 80 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, л.с | 7.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 1000 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 212 |