



11 347 ₴
Тример акумуляторний Ego ST1400E-ST (без АКБ і ЗУ)
Коса електрична Ego ST1400E-ST незамінний в господарстві інструмент ручного типу, що використовується для косіння різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янистих трав. Дана модель поставляється з розбірною штангою, що забезпечує зручність зберігання і транспортування. Крім того, варто відзначити і те, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Розбірна штанга;
Робота від акумулятору;
Потужний асинхронний двигун;
Низький рівень шуму;
Регулювання довжини штанги;
2 швидкісних режима роботи;
Підтримка потужності при навантаженні;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротример Ego ST1400E-ST;
Шпуля;
Ремінь;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 56 В.
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 3500-5800 об/хв.
Діаметр різання: 350 мм.
Вага: 3,4 кг
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Длина триммера | 165-183 см |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 3500-5800 |
| Напряжение акуумулятора,В | 56 |
| Плавный пуск | + |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Леска/Нож |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 350 мм |