


16 493 ₴
Драбина алюмінієва телескопічна на канатній тязі Elkop VHR L 2x16
Драбина алюмінієва телескопічна на канатній тязі Elkop VHR L 2x16 - відмінний помічник для робіт на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Сходи оснащені спеціальним канатним механізмом і парою коліс вгорі лісниці, що дозволяє легко виставити її вздовж стіни на велику висоту. Матеріал, з якого виготовлені сходи – алюміній. Для безпеки в роботі нижня частина сходів Elkop VHR L 2X16 обладнана пластиковими насадками.
Особливості:
Пластикові насадки на ніжках;
Висувний механізм за допомогою мотузки;
Поступове регулювання висоти;
Колеса для легкого руху висунутої частини по стіні;
Міцний алюмінієвий профіль.
Технічні характеристики:
Виробник: Елкоп.
Тип драбини: телескопічна.
Механізм: канатна тяга.
Матеріал: алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Кількість секцій : 2.
Кількість ступенів: 16.
Максимальна висота, см: 737.
Висота у складеному вигляді, см: 425.
Верхні колеса: є.
Вага , кг: 23.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Количество секций | 2 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |
| Длина в раздвинутом состоянии | 737 см |
| Длина в сложенном состоянии | 425 см |
| Количество ступеней | 2 x 16 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 737 см |
| Тип | Телескопические лестницы |