

5 495 ₴
Тример акумуляторний Grand АТГ-21 2в1 (2 акумулятора + зарядний)
Коса електрична Grand АТГ-21 2в1 незамінний в господарстві інструмент ручного типу, що використовується для косіння різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янистих трав. Дана модель поставляється з розбірною штангою, що забезпечує зручність зберігання і транспортування. Крім того, варто відзначити і те, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці.
Особливості:
Розбірна штанга;
Два акумулятора і ЗУ в комплекті;
Потужний асинхронний двигун;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротример Grand АТГ-21 2в1;
Ніж 3-х лопатевий;
Шпуля;
акумулятор 4А/21В (2шт.);
ЗУ;
Ремінь.
Технічні характеристики:
Напруга: 21 В.
Акумулятор: Li-ion.
Ємність батареї: 4 А/год.
Кількість обертів: 7500 об/хв.
Діаметр різання: 300/250 мм.
Вага: 5,8 кг
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Режущий элемент | Нож |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Асинхронный двигатель | + |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр лески | 1.2 мм |
| Диаметр штанги, мм | 26 |
| Емкость аккумулятора, А*ч | 4 |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Напряжение акуумулятора,В | 21 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 300/250 мм |