



13 381 ₴
Тример електричний Ego ST 1510 E (без АКБ і ЗУ)
Коса електрична Ego ST 1510 E незамінний в господарстві інструмент ручного типу, що використовується для косіння різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янистих трав. Варто зазначити, що у даній моделі передбачена зручна система ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. В якості джерела живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Робота від Li-ion аккумуляторів (не йде в комплекті);
Потужний асинхронний двигун;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка.
Комплектація:
Електротример Ego ST 1510 E;
Шестигранний ключ;
Керівництво про експлуатації;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 56 В.
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 4000-6000 об/хв.
Діаметр різання: 380 мм
Вага: 3,2 кг
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Конструкция штанги | Неразборная/Прямая |
| Макс. число оборотов, об/мин | 4000-6000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 56 |
| Плавный пуск | + |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 380 мм |