


14 145 ₴
Мотопомпа Vulkan SCCP80
Мотопомпа Vulkan SCCP80 - унікальний агрегат, який здатний працювати як з чистою рідиною, так і з хімікатами. Може якісно і швидко відкачувати технічну рідину на підприємствах, економлячи при цьому час і фізичні зусилля. Такий механізм – незамінний помічник на виробництві, будівництві або спеціалізованих організаціях. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 4,9 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 25 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Vulkan SCCP80 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Простота в роботі;
Посилена сталева рама;
Ефективне повітряне охолодження;
Датчик рівня масла.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 3,6 л. с.
Обсяг паливного бака - 4,9 л.
Продуктивність - 60 м3/год.
Макс. глибина всмоктування - 8 м.
Максимальна висота напору - 25 м.
Діаметр патрубка - 50 мм.
Тип стартер - механічний.
Вага - 25 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Высота подачи | 25 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 80 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 80 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность, л.с | 4.9 |
| Назначение | Для чистой воды/Для химикатов |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 1000 л/мин |