
4 131 ₴
Акумуляторний Лобзик Haisser HS 21-B7S-Z (без АКБ і ЗУ)
Лобзик акумуляторний Haisser HS 21-B7S-Z - новинка від виробника ТМ «Хайзер». Обравши даний лобзик, у Вас з'являється можливість акуратно і без зволікань впоратися з будь-яким матеріалом. Відмінністю лобзика є робота від акумуляторної батареї 21В, легка вага, підсвічування робочої зони, швидкозатискний патрон і прогумована рукоятка. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Працює від акумуляторної батареї;
Асинхронний двигун;
Регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна;
Маятниковий хід;
Підсвічування робочої зони.
Комплектація:
Електролобзик Haisser HS 21-B7S-Z;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга - 21 В.
Частота руху пилки - 0-3800 об/хв
Хід штока - 26 мм.
Глибина пропилу:
- дерево: 135 мм;
- сталь: 10 мм.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Підсвічування - є.
Вага - 1,68 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 1.68 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 135 мм |
| Глубина резки алюминия | 20 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 21 В |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Ход пилки, мм | 26 |
| Частота хода | 0-3800 оборотов/мин |