
1 915 ₴
Рубанок Best РЕ-1400
Електрорубанок Best РЕ-1400 - потужний інструмент, який застосовується в столярній справі для стругання деревини як уздовж, так і впоперек волокон. Приводиться в дію потужним 1400 Вт мотором і досягає 16000 обертів на холостому ходу. Всі деталі рубанка виконані з міцних і довговічних матеріалів. В цілях безпеки рубанок має блокування від випадкового включення. Електрорубанок Best РЕ-1400, завдяки своїй збалансованій конструкції, може з легкість управлятися однією рукою.
Технічні характеристики:
- Напруга/частота - 220В/50Гц
- Потужність - 1400 Вт
- Максимальна ширина стругання за один прохід - 82 мм
- Максимальна глибина стругання за один прохід - 0-3 мм
- Частота обертання барабана - 16000 об/хв
- Маса - 3,3 кг
Комплектація:
- Рубанок Best РЕ-1400
- Напрямна для паралельного стругання
- Інструкція
- Картонна упаковка
Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина обработки | 3 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1400 |
| Частота холостого хода | 16000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |